Poszukujemy wykonawcy grafiki i strony projektu

Fundacja na rzecz wspólnot lokalnych “Na miejscu” poszukuje podwykonawcy do atrakcyjnych i przyjaznych materiałów promocyjnych projektu „Toaleta dla każdego”.

Logo
Proste, czytelne, uniwersalne opracowane w wersji kolorowej i monochromatycznej, w podstawowych formatach (do druku, na stronę, do wklejania w treść materiałów). Wariantowo z tytułem (lub skrótem) projektu oraz bez.

Strona internetowa
Stworzenie strony internetowej z możliwością samodzielnego dodawania treści.
Strona powinna być w kilku wersjach językowych, z uwzględnieniem Barrierfree (WAI/WCAG 2.0).

Ulotka o projekcie
Przygotowanie otwartego, edytowalnego formatu ulotki. Dokument powinien być możliwy do samodzielnego modyfikowania i dodawania treści, tworzenia wersji językowych i grafiki oraz pobrania i samodzielnego wydrukowania (dostępny format, ew. ułatwienia w złożeniu ulotki).

Proces realizacji
Wykonawca będzie zobowiązany do przygotowywania kilku wersji / wariantów / projektów (lub wstępnych szkiców, zapowiedzi projektu) jako punktu wyjścia do rozmowy. Wspólnie z Zamawiającym i partnerami zostanie wybrana jedna propozycja, która będzie następnie rozwijana przez Wykonawcę.
Poszukujemy wykonawcy otwartego na współpracę z Zamawiającym oraz partnerami projektu (roboczym językiem projektu jest angielski, więc płynna znajomość angielskiego jest dodatkowym atutem). Zależy nam na pozostawaniu w ciągłym kontakcie, udziale Zamawiającego w kilku spotkaniach on-line w trakcie procesu projektowania i uwzględnieniu uwag Zamawiającego.

Składanie oferty:

Ofertę należy złożyć w terminie do 11 maja 2020 r. wysyłając na adres: magda.kubecka@namiejscu.org:
1. Nazwę / imię i nazwisko oferenta oraz dane kontaktowe
2. Portfolio (w dowolnej formie)
3. Cenę realizacji całego zamówienia